ПРо Факультет

Косметологія

Косметологія (від грец. κοσμητικός- краса і -λογία — вчення) — наука про естетичні проблеми організму людини, їх етіології, прояви та методи корекції, також — збір методик, направлених на корекцію естетичних проблем зовнішності людини.

Косметологія — галузь, що активно розвивається і швидко освоює відкриття та винаходи, подаровані іншими науковими дисциплінами.

Навчальна програма факультету Косметології охоплює широкий об’єм елементарних медичних предметів, таких як загальна медицина, патофізіологія, загальна дерматологія, імунологія, алергологія, дієтика, фізикальна медицина. Окрему групу складають предмети, пов’язані з такими науками, як загальна хімія, органічна хімія та біохімія, бактеріологія і мікологія, фармакологія та токсикологія. Основними предметами є косметологія щоденна та професіональна, косметологія патологічних станів та ін.

Студенти даного факультету – майбутні висококваліфіковані косметологи, лікарі-подологи, що працюватимуть та займатимуть керівні посади у косметичних салонах, центрах біологічної регенерації, санаторіях, оздоровчих центрах, менеджери фірм та підприємств, що спеціалізуються у створенні та виготовленні косметичних продуктів та засобів побутової хімії.

 

спеціальності

Косметологія
Медична косметологія

університети

Економіко-Гуманітарний Університет

Детальніше

Суспільна Академія Наук

Детальніше

Краківська Академія ім. Моджевського

Детальніше

Академія прикладних наук Вінцента Поля в Любліні

Детальніше

Університет Інженерії та Охорони здоров’я

Детальніше

Університет WSB Merito у Вроцлаві

Детальніше