Академія прикладних наук ім. Вінцента Поля

2000

Рік заснування

2 тисячі

Студентів навчається

31 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Люблін

Ціна:

4790zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля (WSSP) – це приватний університет в Любліні, який діє на основі рішення Міністра національної освіти від 12 липня 2000 р.

Університет пропонує навчання на денній та заочній формах на бакалаврських та магістерських програмах, а також можливості отримання післядипломної освіти, проходження професійно-орієнтованих тренінгів та семінарів.  
Викладання здійснюється польською та англійською мовами.
Працюють у виші досвідчені та кваліфіковані викладачі. Для проведення майстер-класів, семінарів запрошують також практиків із різних галузей. Завдяки програмі ERASMUS чимало студентів мають змогу долучатися до освітніх обмінних програм у країнах Європи, Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Туреччині.
Університет пропонує студентам комфортні умови навчання. Лекційні аудиторії оснащені сучасним обладнанням. Функціонують виробничі лабораторії та спеціалізовані кабінети, де можна працювати над практичними проектами.
Для проведення масових заходів є зала на 200 осіб. Працюють кабінети фізіотерапії, кінезітерапії, косметики, біомеханіки, масажу, хімічна лабораторія, спеціальні навчальні аудиторії туризму, готельної справи, гастрономії, географії та інформатики.
У кампусі є також рекреаційні зали: тренажерний зал, зали для аеробіки та гімнастики, спортзали для виконання загальнорозвиваючих вправ. Студенти мають також можливість відвідувати закритий басейн та павільйон для спортивних ігор.
Університет має власну комп’ютерну мережу, яка використовує сучасні системи із постійним супутниковим доступом до інтернету.
Для задоволення потреб жителів регіону та студентів Факультету фізіотерапії, у 2010 році був відкритий сучасний Академічний центр фізіотерапії.  Центр створений за сприяння Національного фонду здоров’я Польщі (NFZ), оснащений новітнім діагностичним та реабілітаційним обладнанням, і виконує роль місця для клінічних занять, студентської практики та реалізації наукових досліджень.Є змога користуватися потужними бібліотечними фондами. А це понад 20 000 наукових джерел.
До послуг викладачів і студентів – паркінг для понад 120 автомобілів.
Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля – сучасна освіта європейського зразка.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Коли до Вас зателефонувати?

Оберіть день
Сьогодні
Понеділок
Вівторок
Середа
-
10
11
12
13

:

-
00
15
30
45
Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати