Академія прикладних наук Вінцента Поля в Любліні

2000

Рік заснування

2 тисячі

Студентів навчається

33 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Люблін

Ціна:

5270zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Академія прикладних наук Вінцента Поля в Любліні (AWP) – це приватний університет в Любліні, який існує від 12 липня 2000 р.

Університет пропонує навчання на денній та заочній формах на бакалаврських та магістерських програмах, а також можливість отримання післядипломної освіти, проходження професійно-орієнтованих тренінгів та семінарів.  
Викладання здійснюється польською та англійською мовами.
Працюють у виші досвідчені та кваліфіковані викладачі. Для проведення майстер-класів, семінарів запрошують також практиків із різних галузей. Завдяки програмі ERASMUS чимало студентів мають змогу долучатися до освітніх обмінних програм у країнах Європи, Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Туреччині.
Університет пропонує студентам комфортні умови навчання. Лекційні аудиторії оснащені сучасним обладнанням. Функціонують виробничі лабораторії та спеціалізовані кабінети, де можна працювати над проектами.
Для проведення масових заходів є зала на 200 осіб. Працюють кабінети фізіотерапії, кінезітерапії, косметики, біомеханіки, масажу, хімічна лабораторія, спеціальні навчальні аудиторії туризму, готельної справи, гастрономії, географії та інформатики.
У кампусі є також рекреаційні зали: тренажерний зал, зали для аеробіки та гімнастики, спортзали для виконання загально розвиваючих вправ. Студенти мають також можливість відвідувати закритий басейн та павільйон для спортивних ігор.
Університет має власну комп’ютерну мережу, яка використовує сучасні системи із постійним супутниковим доступом до інтернету.
Для задоволення потреб жителів регіону та студентів Факультету фізіотерапії, у 2010 році був відкритий сучасний Академічний центр фізіотерапії.  Центр створений за сприяння Національного фонду здоров’я Польщі (NFZ), оснащений новітнім діагностичним та реабілітаційним обладнанням, і виконує роль місця для клінічних занять, студентської практики та реалізації наукових досліджень.Є змога користуватися потужним бібліотечним фондом. А це понад 20 000 наукових джерел.
До послуг викладачів і студентів – паркінг на понад 120 автомобілів.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати