Університет WSB Merito у Вроцлаві

1998

Рік заснування

400 тисяч

Студентів та випускників

10

філіалів в Польщі

14 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Вроцлав

Ціна:

6570zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Найбільший приватний університет в Нижній Сілезії. Протягом багатьох років Вища Банківська Школа в топі рейтингів ВНЗ Польщі. В опублікованій Міністерством науки і вищої освіти інформації про результати зарахування на 2019/2020 навчальний рік Вищі Банківські Школи в черговий раз зайняли лідируючі місця в списку найчастіше обраних ВНЗ за рівнем бакалаврату і суцільної магістратури.  Результати показують, що Вища Банківська Школа є брендом непублічного університету, який користується найбільшою довірою кандидатів у Польщі. А Вища Банківська Школа у Вроцлаві — найпоширеніший вибір для тих, хто починає навчання в недержавних навчальних закладах в Нижній Сілезії.

Університет також був удостоєний престижного звання Партнера Іноземних Компаній, присудженого в 2017 році підчас 9 загальнонаціонального конкурсу Амбасадор Польської Економіки, організованного Business Centre Club.

Вища Банківська Школа у Вроцлаві також увійшла в топ-10 недержавних магістерських ВНЗ в рейтингу Університети з Високою Репутацією Premium Brand 2017, проведеному на основі загальнонаціонального дослідження Фондом на користь репутації “Преміум Бренд”.

Університет навчає на рівні бакалавра, інженера і магістра.

Вища Банківська Школа у Вроцлаві пропонує дуже багату і різноманітну пропозицію навчання. Навчальні програми засновані на засвоєнні практичних знань і придбанні першого досвіду роботи. Пропонує широкий спектр практик і стажувань.

Навчання в WSB — це не просто здобування освіти. Університет створює умови для розвитку захоплень, інтересів і талантів у спорті, студентських організаціях, наукових колах та студентському самоврядуванні. Одним з ключових аспектів наукової діяльності є міжнародне співробітництво. ВБШ у Вроцлаві активно працює на міжнародному ринку, має розширену карту Erasmus, надану Європейською комісією, яка дає право на участь у програмі Erasmus+. Крім того, в кожному навчальному році студенти можуть скористатися більш ніж 30 програмами та ініціативами, організованими Центром Міжнародного Співробітництва. Варто зазначити, що участь у міжнародних проектах сприяє вдосконаленню міжособистісних навичок, створенню конкурентних переваг на ринку праці та розвитку міжкультурної обізнаності.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати