Суспільна Академія Наук

1994

Рік заснування

60 тисяч

Випускників

15 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

5040zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Суспільна Академія Наук (САН) – це вищий приватний навчальний заклад Польщі, який був заснований у 1994 році. До 2011 року виш мав назву – Університет Підприємництва та
Управління. Після розширення спектру освітніх послуг, за рішенням Міністерства науки і вищої освіти, заклад був перейменований.
Сьогодні в університеті пропонують бакалаврські, магістерські програми, курси підвищення кваліфікації, можливості післядипломної освіти, отримання наукових ступенів.

Якість освітніх послуг Академії підтверджують галузеві акредитації та численні рейтинги: Акредитація Державної Акредитаційної Комісії, Акредитація New England Association of Schools and Colleges (NEASC) для викладання дисциплін англійською мовою. Останню мають такі заклади світового рівня, як Harvard University, Massachusetts Institute of Technology, Yale University.
Академія має високі позиції у рейтингах вищих навчальних закладів «Perspektywy» та «Rzeczpospolita».
Навчальні програми у закладі постійно оновлюються, відповідно до змін ринку праці та появи нових перспективних напрямів діяльності. Серед нових спеціальностей: спортивна журналістика, е-врядування та адміністрування, графіка та проектування комп’ютерних ігор, маркетинг мас-медіа і PR-у, психологія бізнесу, професійна комунікація, міжкультурний менеджмент, антикризовий менеджмент та інші.  До викладання у Академії залучають фахівців із інших навчальних закладів, експертів в певній галузі, науковців із інших країн.
Університет пропонує привабливі можливості для навчання іноземців. Тут діє програма академічного партнерства із Clark University (США), яка дає змогу отримати паралельно американський диплом «Master», пройти додаткове навчання у США чи отримати практичний досвід діяльності у певній галузі. Це гарна перспектива не лише побувати за кордоном, але й продемонструвати свої вміння та знайти достойну роботу. Для багатьох студентів Академії ця партнерська програма стала перепусткою до побудови міжнародної кар’єри.
Природно, що студенти Академії долучаються до програм Erasmus+, які дають змогу частину навчальних семестрів проводити у закордонних вишах.
Питаннями проходження студентами виробничої та навчальної практики займається окремий підрозділ Академії – Студентське бюро кар’єри.
Суспільна Академія Наук має сучасну матеріально-технічну базу, технічно обладнані лабораторії, просторі та світлі аудиторії, власну радіо- та телестудії, лінгафонні кабінети для вивчення іноземних мов, велику бібліотеку із комп’ютеризованим читальним залом, тренажерний зал, кафетерій.
Вигідним є розташування Академії. Головний корпус Академії знаходиться у самому центрі Варшави, де студенти можуть побачити цікаву та сучасну архітектуру міста.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати