Економіко-Гуманітарний Університет

2001

Рік заснування

58 націй

Міжнародне середовище студентів

17 500 тисяч

Випускників

6 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

5200zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Економіко-Гуманітарний Університет у Варшаві – це університет нових можливостей. У сучасному університетському містечку, розташованому в центрі Варшави, студенти мають простір для розвитку творчості, побудови кар’єри та реалізації власних проектів.
Вже понад 20 років, університет відзначається з-поміж інших своєю відкритістю для студентів та ініціативам, які вони пропонують, відданістю їх розвитку та сучасним підходом до освіти.

З самого початку існування Економіко-Гуманітарний Університет дбав про працевлаштування видатних академічних викладачів та дослідників з Польщі та за кордоном. Завдяки цьому позиція університету у рейтингах закладів вищої освіти постійно зростає. ВНЗ має хороші відгуки від студентів та кандидатів, яких приваблює можливість навчатися під керівництвом чудових викладачів.
Економіко-Гуманітарний Університет активно співпрацює з багатьма закордонними університетами, пропонує студентам програми подвійного диплома і як частина програми Еразмус +, реалізує мобільність студентів для проходження навчання за обміном в міжнародних університетах.
Навчальний кампус університету є одним із найсучасніших у Варшаві. Кампус обладнаний 118 навчальними кабінетами. До послуг студентів дворівнева бібліотека з трьома тихими кабінетами. У просторих коридорах є настінні поглиблення із зручними сидіннями та доступними розетками – ви можете сісти за книгу і вільно заряджати телефон або ноутбук. У будівлі також є сучасний гардероб самообслуговування. У будівлі розміщено 8 комп’ютерних лабораторій. Кампус Vizja Park є місцем, що сприяє фізичному розвитку – тут є  спортзал, стінки з трьома треками рівня складності для скелелазіння, а також гімнастична та балетна зали. До кампуса також входять профільні зали: зала для імітації суду, зала для публічних виступів та пресконференція, зала для імітації фондової біржі, природна лабораторія, хімічна та фізична лабораторії зі спеціальною витяжною шафою, ЕЕГ, реабілітаційна зала, сенсорно-інтеграційна лабораторія.

 

 

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Коли до Вас зателефонувати?

Оберіть день
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
-
10
11
12
13

:

-
00
15
30
45
Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатись про акційні пропозиції ВНЗ Польщі для українців?

У нас є подарунок для вас.
Залиште свій e-mail, та отримайте інформаційну листівку з акціями.

Надіслати