Економіко-Гуманітарний Університет

2001

Рік заснування

124 націй

Міжнародне середовище студентів

21 500 тисяч

Випускників

8 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

Тип ВНЗ:

Приватний

Економіко — Гуманітарна Академія – приватний університет нових можливостей розташований в центрі Варшави, який входить до десятки кращих приватних вишів Польщі. Студенти мають простір для розвитку творчості, побудови кар’єри та реалізації власних проєктів. Вже понад 20 років, університет відзначається з-поміж інших своєю відкритістю для студентів та ініціативам, які вони пропонують, відданістю їх розвитку та сучасним підходом до освіти.

З самого початку існування Академія дбала про працевлаштування видатних академічних викладачів та дослідників з Польщі та за кордоном. Завдяки цьому позиція університету у рейтингах закладів вищої освіти постійно зростає. Навчальний заклад має хороші відгуки від студентів та кандидатів, яких приваблює можливість навчатися під керівництвом чудових викладачів. Академія активно співпрацює з багатьма закордонними університетами, пропонує студентам програми подвійного диплома і як
частина програми Еразмус +, реалізує мобільність студентів для проходження навчання за обміном в міжнародних університетах.
Навчальний кампус університету є одним із найсучасніших у Варшаві. Будівля обладнана 118 навчальними кабінетами. До послуг студентів дворівнева бібліотека з трьома тихими кабінетами. У просторих коридорах є настінні поглиблення із зручними сидіннями та доступними розетками – ви можете сісти за книгу і вільно заряджати телефон або ноутбук. У будівлі також є сучасний гардероб самообслуговування. У будівлі розміщено 8 комп’ютерних лабораторій. Кампус «Vizja Park» є місцем, що сприяє фізичному розвитку – тут є спортзал, стінки з трьома треками рівня складності для скелелазіння, а також гімнастична та балетна зали. До кампусу також входять профільні зали: зала для імітації суду, зала для публічних виступів та пресконференцій, зала для імітації фондової біржі, природнича лабораторія, хімічна та фізична лабораторії, ЕЕГ, реабілітаційна зала, сенсорно-інтеграційна лабораторія.

 

 

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати