Високооплачувані галузі ринку праці Польщі

Опубліковано: 07.09.2020

Високооплачувані галузі ринку праці Польщі

Відправляючись у Польщу з метою навчання, молоді люди задаються питанням, як правильно визначитись, на кого вчитися після школи? Адже, освіта повинна принести не тільки високу кваліфікацію випускнику, але й надати можливість працевлаштуватись на добре оплачувану роботу, щоб забезпечити своє майбутнє. Archerden приклад хорошого бізнесу. Пропонуємо вам переглянути середні заробітні плати та приклади професій в високооплачуваних  галузях на ринку праці Польщі.

Список професій

Середня заробітна плата brutto PLN вказана в таблиці є оплатою праці для людей з досвідом, натомість випускники університетів після закінчення навчання отримують меншу заробітну плату, отримуючи новий практичний досвід заробітна плата зростає.

Розмір заробітної плати залежить від :
— досвіду;
— масштабу підприємства;
— регіону виконання праці;
— галузь застосування своїх знань.

Висновок

Польща економічно стабільна країна, щорічно показник середньої заробітної плати зростає в зв’язку зі зміцненням світових економічних позицій та залученням на ринок міжнародних корпорацій з мільярдними інвестиціями, інвестиції конвертуються в нові робочі місця та високі грошові винагороди.
Середня заробітна плата в I- кварталі 2020 року виносить 5 300 PLN.

Вас цікавить навчання в Польщі з метою працевлаштування в майбутньому на високооплачувану роботу, тоді ми готові Вам допомогти зі вступом до університету, залиште запит (заповніть форму) на сайті або безпосередньо зателефонуйте до нас.

Інші новини

Подвійний диплом

Детальніше

Громадянство Польщі

Детальніше

Високооплачувані галузі ринку праці Польщі

Детальніше

Найпопулярніші види транспорту

Детальніше

Підприємницька діяльність в Польщі

Детальніше