Університет Лазарського

1993

Рік заснування

96%

Випускників, по закінченні навчання, знаходять працю

4 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

8060zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Заснований в 1993 році, Університет Лазарського (UL) – провідний університет бізнесу та права у Польщі.

В Університеті навчаються понад 4000 майбутніх менеджерів, юристів, бізнесменів, дипломатів, політиків, маркетологів, фінансистів та економістів. Навчання здійснюється на понад 20 спеціальностях, польською або англійською мовою, за вибором студента. Завдяки британській акредитації є можливість отримання випускниками двох дипломів одночасно – польського Łazarski University та британського Coventry University. Акцент на вивчення іноземних мов дозволяє випускникам гідно конкурувати на ринку праці. Для українців є можливість пройти курси польської мови.
У навчальних програмах акцентовано на практичних складових та інтегрованості до вимог конкретної професії. У розробці навчальних планів задіяні бізнес-партнери вишу, тобто консалтингові фірми, банки, інтерактивні агентства, туристичні концерни, інститути місцевого самоврядування та неурядові організації.
Одна з головних особливостей навчання — то, що викладають програму не тільки професори, а й активні адвокати, судді, політики і бізнесмени. На медичному факультеті всі професори — діючі медичні працівники.
Значна увага відведена практичним заняттям, стимулюючим іграм, SWOT-аналізу, ситуативній діагностиці, кризовому менеджменту, круглим столам та дискусіях за участю галузевих експертів.
Викладачі орієнтують студентів на здобуття практичного досвіду в конкретній установі, яка може стати потенційним працедавцем. Студенти під час навчання активно долучаються до обов’язкових практик та стажувань в судах, прокуратурах, адміністративних установах, юридичних канцеляріях та різнопрофільних бізнесових компаніях.
До викладацької діяльності залучають експертів із Польщі, Німеччини, Великобританії і США, які поєднують наукову діяльність з роботою у відомих компаніях та установах.
Університет Лазарського має угоди з обміну студентів з 90-ма ВНЗ світу. Така практика допомагає поглибити знання студентів, а також ближче пізнати і зрозуміти культуру інших країн. Це особливо важливо для студентів, що навчаються на факультеті міжнародних відносин. Завдяки програмам обміну, студенти Університету Лазарського можуть провести семестр навчання в інших країнах ЄС.
Лекції та семінари відбуваються у просторих аудиторіях, обладнаних новітньою комп’ютерною та аудіоапаратурою. У розпорядженні студента потужна бібліотека з англо- та польськомовною літературою, а також доступ до ресурсів Уельського університету. Студент має можливість спілкуватися з друзями та близькими, користуючись розташованими в коридорах Університету комп’ютерами з вільним доступом до інтернету.
Університет має власний спортивний зал, в якому проводяться заняття з йоги і змагання бійцівського клубу. Крім того, студенти мають змогу займатися фітнесом, волейболом, баскетболом, футболом, відвідувати тренажерний зал чи басейн.
Перебуваючи в самому центрі Варшави, Університет Лазарського відкриває іноземним студентам широкі перспективи професійного росту, розвитку бізнесу, змістовного відпочинку та подорожей.
За існуючою статистикою 96% випускників знаходять роботу за фахом відразу після закінчення Університету!
Завдяки навчальним програмам Університету Лазарського, Ви зможете достойно презентувати свої вміння на ринку праці.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати