Університет Соціальних
та Гуманітарних Наук

1996

Рік заснування

2 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

17,5 тисяч

Студентів навчається

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

10400zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Університет Соціальних та Гуманітарних Наук (SWPS) – найбільший комерційний університет Польщі, заснований у 1996 році.
Навчальний заклад користується значним авторитетом серед наукових установ завдяки реалізованим науково-дослідницьким проектам, займає високі позиції у рейтингах польських вишів за відгуками роботодавців.

Починаючи із 2005 року, щорічно, заклад отримував сертифікат довіри, який засвідчує високий рівень знань студентів, а також зручну організацію навчального процесу.  
За апробацію новітніх досягнень в галузі психології Університет отримав нагороду під час Міжнародного форуму дослідження потенціалу сучасного ринку у Вроцлаві в 2003 році.
Значна увага тут приділяється добору висококваліфікованих викладачів, знаних фахівців у своїх галузях.
Професорсько-викладацький колектив вишу має чимало наукових публікацій, значний перелік реалізованих дослідницьких проектів, які фінансуються різними освітніми фондами ЄС.
У січні 2009 р. Університет Соціальної Психології і Гуманітарних Наук отримав повне індивідуальне членство в Європейській Асоціації Університетів – організації, членами якої є кращі європейські вищі навчальні заклади.
Важливо, що у навчальних програмах значна увага приділяється практичній складовій та постійному моніторингу запитів ринку праці. Це дозволяє оцінити можливості стажування та подальшого працевлаштування випускників. Обов’язковим елементом навчання є долучення до практичної діяльності у лабораторіях та клініках знаних зарубіжних фахівців, участь у професійно орієнтованих семінарах, майстер-класах, які відбуваються в університеті.
Вуз тісно співпрацює з університетами Китаю, В’єтнаму та Кореї. Крім того, студенти можуть провести семестр або два в коледжі Saint Rose (США). Має домовленість з вузами з 140 країн про обмін досвідом навчання та студентами.
Наявна у вищому навчальному закладі статистика дозволяє стверджувати, що 40% студентів отримують свою першу роботу ще під час навчання. Чимало студентів залучено до реалізації грантових науково-дослідницьких проектів.
Відтак, у навчальних планах неодмінним є вивчення іноземної мови, англійської, як обов’язкової на всіх напрямках, а німецької, іспанської, швецької, арабської, за вибором студентів. Мовні групи формуються за рівнями після тестування. Це дає змогу досягти максимального ефекту та індивідуального формування мовних завдань. Подібний підхід дозволяє залучати до навчання іноземних студентів.
Умови навчання є комфортними. Основний навчальний корпус – сучасне просторе приміщення, де розташовані світлі великі аудиторії, обладнані комп’ютерною технікою, велика бібліотека, книжковий магазин наукової літератури. На кожному поверсі наявна їдальня. У будь-якій частині корпусу є доступ до мережі Інтернет, що дозволяє безперешкодно працювати в зручному місці.  
Для забезпечення оптимальних умов роботи, які максимально моделюють реальність, діють лабораторії експериментальної, порівняльної та еволюційної психології. Студентів заохочують до участі в роботі наукових гуртків та проблемних груп.
Крім навчальної бази, виш пропонує студентам також розвивати свій творчий та організаторський потенціали, долучаючись до роботи мистецьких гуртків, самоврядування, репрезентованого
Університет Соціальної Психології і Гуманітарних Наук – гарний вибір для тих, хто прагне пов’язати своє життя із гуманітаристикою та вивчати тонкощі людського світогляду.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Коли до Вас зателефонувати?

Оберіть день
Сьогодні
Вівторок
Середа
Четвер
-
10
11
12
13

:

-
00
15
30
45
Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатись про акційні пропозиції ВНЗ Польщі для українців?

У нас є подарунок для вас.
Залиште свій e-mail, та отримайте інформаційну листівку з акціями.

Надіслати