Університет Соціальних
та Гуманітарних Наук

1996

Рік заснування

2 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

17,5 тисяч

Студентів навчається

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

12600zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Університет Соціальних та Гуманітарних Наук (SWPS) – приватний університет Польщі, заснований у 1996
році. Навчальний заклад користується значним авторитетом серед наукових установ завдяки реалізованим науково-дослідницьким проектам, займає високі позиції у рейтингах польських вишів за відгуками роботодавців. Входить до трійки найкращих приватних університетів Польщі. Починаючи з 2005 року, щорічно, заклад отримував сертифікат довіри, який засвідчує високий рівень знань студентів, а також зручну організацію навчального процесу. Значна увага тут приділяється підбору висококваліфікованих викладачів, знаних фахівців у своїх галузях. Професорсько-викладацький колектив вишу має чимало наукових публікацій, значний перелік реалізованих дослідницьких проєктів, які фінансуються різними освітніми фондами ЄС.

У січні 2009 р. Університет Соціальної Психології і Гуманітарних Наук отримав повне індивідуальне членство в Європейській Асоціації Університетів – організації, членами якої є кращі європейські вищі навчальні заклади. Важливо, що у навчальних програмах значна увага приділяється практичній складовій та постійному моніторингу запитів ринку праці. Це дозволяє оцінити можливості стажування та подальшого працевлаштування випускників. Обов’язковим елементом навчання є долучення до практичної
діяльності у лабораторіях знаних зарубіжних фахівців, участь у професійно орієнтованих семінарах, майстер-класах, які відбуваються в університеті. У навчальних планах неодмінним є вивчення іноземної мови, англійської, як обов’язкової на всіх напрямках, а німецької, іспанської, швецької, арабської, за вибором студента. При навчальному закладі діє центр іноземних мов, який пропонує до вивчення 21 мову.
Університет підписав понад 100 угод з іноземними університетами в Європейському Союзі та в багатьох країнах поза ЄС. Серед них: Sapienza — Università di Roma — найбільший університет в Європі, HumboldtUniversität — найстаріший університет у Берліні, Universidad Autónoma de Madrid — найкраща школа з психології в Іспанії, Tilburg University — провідний голландський дослідницький центр у галузі соціальних наук, KU Leuven — один із найстаріших і найкращих університетів Бельгії, University of Zagreb — найстаріший університет у південно-східній частині Європи. Також навчальний заклад співпрацює з Kwantlen Polytechnic University у Канаді, Renmin University у Пекіні – один з провідних китайських гуманітарних університетів, Konkuk University i Sungshin University – міжнародні університети в Сеулі, Academic College of Tel Aviv-Yaffo і Neri Bloomfield School of Design and Education в Ізраїлі і Arizona State University в США та іншими провідними університетами світу.                                                                                 Умови навчання є комфортними. Основний навчальний корпус – сучасне просторе приміщення, де розташовані світлі великі аудиторії, обладнані комп’ютерною технікою, велика бібліотека, книжковий магазин наукової літератури. На кожному поверсі наявна їдальня. У будь-якій частині корпусу є доступ до мережі Інтернет, що дозволяє безперешкодно працювати в зручному місці. Для студентів доступна безкоштовна зона паркування на території університету.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати