Люблінська Академія «WSEI»

2000

Рік заснування

40 тисяч

Випускників

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Люблін

Ціна:

4000zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Люблінська Академія «WSEI»– це найбільший приватний університет в Східній Польщі, який славиться практичним підходом до підготовки спеціалістів та тісною співпрацею з підприємствами. У 2022 році академія отримала сертифікат якості «European Quality Certificate» в категорії наука і престижний загальнонаціональний сертифікат «Університет Лідерів».

Академія має ряд відзнак у сфері затребуваності випускників серед роботодавців та активної співпраці з бізнесом. Це нагороди «Найінноваційніший та  найкреативніший університет в Польщі щодо створення кар’єрних перспектив», «Польська нагорода інноваційності».
Навчальні програми орієнтовані на отримання практичних знань у сфері економіки та бізнесу. Викладацький склад сформований з-поміж кваліфікованих практиків, фахівців-економістів, знаних науковців.  Фахівці академії постійно моніторять економічну ситуацію в регіоні, щоб розуміти актуальні потреби ринку.
Університет активно залучений до обмінних програм у рамках ERASMUS+, де студент має можливість провести частину навчання за кордоном.
Вищий навчальний заклад пропонує сучасну навчальну базу, корпус, оснащений сучасним мультимедійним обладнанням, навчальні лабораторії з унікальною науково-дослідною апаратурою.
Значну увагу приділяють проведенню наукових досліджень у рамках польських державних інвестиційних програм, реалізації проєктів, орієнтованих на вирішення актуальних економічних запитів регіону.
Люблінська Академія WSEI – гарна інвестиція у вивчення економічних реалій сучасності та отримання практичної й затребуваної професії.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати