Університет Екології та Управління

1995

Рік заснування

300

Експертів-викладачів

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

7080zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Університет Екології та Управління (WSEiZ) належить до найпопулярніших художньо-технічних вищих навчальних закладів Польщі. Заклад орієнтується на європейські підходи до навчання, які передбачають відкритість, динамічність та діалогічність освітнього середовища.

Високі стандарти якості освіти підтверджують відзнаки та сертифікати внутрішньо польських, міжнародних освітніх рейтингів та відгуки роботодавців. У 2014 році Університет отримав Сертифікат – «Потужний вищий навчальний заклад – перспективна робота».
В університеті можна навчатися на бакалаврських та магістерських програмах на факультетах: Архітектури, Екології, Управління та менеджменту. Студенти можуть вивчати архітектуру, ландшафтну архітектуру, основи дизайну, дизайн інтер’єру, будівництво, охорону навколишнього середовища, просторову економіку, громадське здоров’я, управління та менеджмент, туризм та готельний бізнес, міжнародний бізнес, торгівлю та логістичні послуги, механіку і машинобудування, управління та інженерію виробництва.
В Університеті значна увага зосереджується на реалізації наукових проектів. Тут діють 15 наукових гуртків, які займаються підготовкою та просуванням наукових досліджень, діагностикою сучасного ринку, організовують конференції та семінари, публікують наукові статті, монографії, навчальні та наукові тексти. Для останнього в університеті створено власний видавничий центр, який також займається інформуванням про важливі внутрішньо університетські події, випуском журналу «Університетські Новини».
До послуг студентів потужний фонд наукової бібліотеки, який дозволяє працювати зі значною кількість закордонних ресурсів.
WSEiZ має власну, розташовану в центрі Варшави, сучасну адміністративно-дидактичну базу з професійно обладнаними спеціалізованими лабораторіями й кабінетами, зокрема, малюнку та живопису, архітектурного проектування, комп’ютерної графіки, скульптури, фотографії, дизайну меблів, механіки рідини, гідравліки та гідрології, хімії, ґрунтознавства, студію віртуального проектування будівельного об’єкта та пейзажу.
Активно діє в Університеті Екології та Управління Центр міжнародного співробітництва, який координує обмін студентів за програмою Erasmus, а також навчальну практику в установах, підприємствах, організаціях різних європейських країн.
Студенти можуть долучатися до роботи Студентського парламенту,  який сприяє комунікації в середині спільноти, організовує змістовне дозвілля, проблемні групи, спільні соціальні активності. Студентські мистецькі колективи дозволяють долучитися до світу прекрасного та стати пізнаваним у  творчих колах Варшави.
Студенти можуть користуватися безкоштовними консультаціями психолога та юриста в аспекті професійної орієнтації та створення власного бізнесу. На мистецьких спеціальностях регулярно відбуваються виставки проектних робіт, на які запрошуються потенційні працедавці.
У пошуку місця стажування та працевлаштування допомагають у Бюро Кар’єри.
В Університеті Екології та Управління дбають також про стан здоров’я студентів. Тут діє Варшавська школа здоров’я, де регулярно відбуваються відкриті лекції про здоровий спосіб життя, довкілля, профілактику соціальних захворювань.
Університет Екології та Управління – хороша інвестиція у майбутнє. Тут культивують цінність знання та філософію позитивізму.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати