Вроцлавська Академія Бізнесу

1997

Рік заснування

7 тисяч

Студентів навчається

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Личное: Вроцлав

Ціна:

6150zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Вроцлавська академія бізнесу – недержавний вузькопрофільний навчальний заклад у Польщі, який пропонує навчання на бакалаврських та магістерських програмах економічного та гуманітарного напрямів. Заснований університет у 1997 році.

Студенти тут мають змогу здобувати сучасну бізнес — освіту європейського рівня. Академія має низку освітніх нагород та визнання польського бізнесового сектору. У рейтингу щотижневика «Rzeczpospolitа» і рейтингу «Perspektywy» заклад визнаний кращим недержавним вишем бізнесового спрямування у Нижній Сілезії та входить до двадцятки кращих вишів Польщі за умовами навчання, використанням інноваційних методик викладання та рівнем працевлаштування випускників.
У навчальних програмах значна увага зосереджена на практичній складовій. Наповнення програми розробляється під час активної комунікації із представниками бізнес — спільнот. Найпопулярніші форми роботи: майстер-класи, лабораторні заняття, case studies, навчальні візити до бізнесових та відомчих установ, семінари, професійно орієнтовані тренінги, зустрічі з успішними підприємцями.
В університеті переконані, що максимум практичних знань студенти можуть отримати під час особистого спілкування з підприємцями. Метод власного прикладу є домінуючим в організації навчального процесу. До послуг студентів потужний бібліотечний фонд, який налічує 19 000 наукових видань, електронні та паперові бізнесові журнали. Охочі знайдуть тут матеріали із маркетингу, фінансів, економічної теорії, бухгалтерського обліку, інформатики, банківської справи, права, комерції, міжнародних відносин, туризму, е-бізнесу, також в наявності численні посібники для вивчення іноземних мов. Зручним є розташування університету. Комфортна будівля в центрі міста має чимало зручностей для студентів: оснащені сучасними технічними засобами, просторі навчальні аудиторії, простора конференц — зала, яка вміщує до 250
осіб, комп’ютерні лабораторії, бібліотека з великим читальним залом, безкоштовний паркінг для студентів. В університеті діють міжнародні обмінні програми у партнерстві із понад 40 навчальними закладами Європи, Азії та США, створені умови для участі студентів у програмі Erasmus. Викладацький колектив має змогу проходити стажування за кордоном для підвищення рівня професійної майстерності. Перед початком навчання є змога пройти курси польської мови.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Коли до Вас зателефонувати?

Оберіть день
Сьогодні
Понеділок
Вівторок
Середа
-
10
11
12
13

:

-
00
15
30
45
Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати