Університет Бізнесу

1997

Рік заснування

7 тисяч

Студентів навчається

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Вроцлав

Ціна:

5000zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Університет бізнесу у Вроцлаві  – недержавний вузькопрофільний навчальний заклад у Польщі, який пропонує навчання на бакалаврських та магістерських програмах економічного та гуманітарного напрямів. Заснований університет у 1997 році.

Студенти тут мають змогу здобувати сучасну бізнес-освіту європейського рівня.
Університет Бізнесу має низку освітніх нагород та визнання польського бізнесового сектору.
У рейтингу щотижневика «Rzeczpospolitа» і рейтингу «Perspektywy» він визнаний кращим недержавним вишем бізнесового спрямування у Нижній Сілезії та входить до двадцятки кращих вишів Польщі за умовами навчання, використанням інноваційних методик викладання та рівнем працевлаштування випускників.
У навчальних програмах значна увага зосереджена на практичній складовій. Наповнення курсів розробляється під час активної комунікації із представниками бізнес-спільнот.
Найпопулярніші форми роботи: майстер-класи, лабораторні заняття, case studies, навчальні візити до бізнесових та відомчих установ, семінари, професійно орієнтовані тренінги, зустрічі з успішними підприємцями. В університеті переконані, що максимум ужиткових знань студенти можуть отримати під час особистого спілкування із підприємцями. Метод власного прикладу є домінуючим в організації навчального процесу. На заняттях студенти аналізують та досліджують реальні бізнесові кейси, дають оцінку реалізованим проектам, розробляють методики попередньої діагностики потенційних можливостей окремих стартапів, значна увага приділяється дослідженню потенціалу, виробничих потужностей підприємств. Отримання залікового балу після прослуховування курсів передбачає розробку власного бізнесового проекту з перспективною оцінкою його економічної спроможності.
До послуг студентів потужний бібліотечний фонд, який налічує 19 000 наукових видань, електронні та паперові бізнесові часописи.  Охочі знайдуть тут джерела із маркетингу, фінансів, економічної теорії, бухгалтерського обліку, інформатики, банківської справи, права, комерції, міжнародних відносин, туризму, е-бізнесу, є також численні посібники для вивчення іноземних мов.
Зручним є розташування університету. Комфортна будівля в центрі міста має чимало зручностей для студентів:
— оснащені сучасними технічними засобами, просторі навчальні аудиторії;
— простора конференц-зала, яка вміщує до 250 осіб;
— комп’ютерні лабораторії;
— бібліотека з великим читальним залом;
— кілька відпочинкових секторів;
— їдальня;
— безкоштовний паркінг для студентів.
В Університеті діють міжнародні обмінні програми у партнерстві із понад 40 навчальними закладами Європи, Азії та США, створені умови для участі студентів у програмі Erasmus. Викладацький колектив має змогу проходити стажування за кордоном для підвищення рівня професійної майстерності.Іноземці мають можливість навчатися англійською мовою. Перед початком навчання є змога пройти курси польської мови та отримати консультацію щодо вибору навчальної програми.
Студентам останніх курсів навчання та випускникам надають консультаційну підтримку щодо працевлаштування в Центрі кар’єри.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Коли до Вас зателефонувати?

Оберіть день
Сьогодні
Вівторок
Середа
Четвер
-
10
11
12
13

:

-
00
15
30
45
Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатись про акційні пропозиції ВНЗ Польщі для українців?

У нас є подарунок для вас.
Залиште свій e-mail, та отримайте інформаційну листівку з акціями.

Надіслати