Міжнародний Університет Логістики та Транспорту

2001

Рік заснування

1 місце

В рейтингу кращих логістичних ВНЗ Польщі

11 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Личное: Вроцлав

Ціна:

4000zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві – приватний вищий навчальний заклад Польщі, який пропонує унікальну можливість отримати диплом магістра зі спеціальності «Логістика».

Студенти можуть навчатися за такими напрямами як : логістичні системи – складська логістика, управління транспортними потоками – логістика та експедиція, автоматизація та обслуговування складських систем, управління транспортними проектами.
Заснований у 2001 році, за ініціативи Асоціації зі Створення Об’єднаного Логістичного Центру у Вроцлаві у партнерстві із групою бізнес-шкіл ESIDEC м. Метц (Ecole Supérieure Internationale de Commerce), яка є одним із найстаріших освітніх центрів в Європі, де готують спеціалістів з логістики; Вроцлавським Економічним Університетом; Вроцлавською Політехнікою; Управлінням Маршалка Воєводства Нижньої Сілезії та гміною м. Вроцлав. Потреба у створенні навчального закладу такого типу зумовлена затребуваністю фахівців зі сфери логістики на польському та європейському ринках праці загалом. В основі формування навчальних програм акцентування на тісній співпраці з бізнесом.
Університет Логістики та Транспорту є місцем для навчання менеджерів, які розуміються на сучасних управлінських процесах, готові гнучко реагувати на виклики, здатні адаптуватися до праці в будь-якій європейській країні. Відтак, викладачі зацікавлені в активному партнерстві із бізнесовими структурами, для кращого розуміння навиків та знань, які необхідні для роботи в кожній окремій компанії. В основі формування освітнього пакету певної дисципліни – розуміння внутрішньої кухні кожного окремого  суб’єкта господарювання.
Діяльність вишу відзначена польськими та міжнародними нагородами й сертифікатами якості: «Університет лідерів», «Надійний університет», «Хороший ВНЗ – Хороше працевлаштування», нагорода прем’єр-міністра Франції за найкращий європейський науковий проект.
Виш гарантує отримання знань та скілів європейського рівня в сфері логістики, транспорту та експедиції. Міжнародне спрямування навчального закладу, наявність партнерів із логістичного середовища, розуміння потреб транспортної інфраструктури регіону дозволяють розвивати ідеї відкритого освітнього простору, залучати до проведення занять представників конкретних компаній, власників бізнесу, науковців зі всього світу, організовувати додаткові професійно-орієнтовані тренінги, семінари, курси, студентську практику та обміни.
Університет активно співпрацює з Вроцлавською Політехнікою, Економічним Університетом, групою ESIDEC в м. Метц, Дрезденським Логістичним Центром, Спілкою Автоперевізників «Нижня Сілезія», Загальнопольским Об’єднанням Працедавців в галузі Автотранспорту, Польским Логістичним Товариством, Торгівельною Палатою Нижньої Сілезії, логістичною компанією GEFCO (Польща), Німецьким Центром Бізнес Освіти – EuroConsulting.
Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві – єдиний ВНЗ Центрально-Східної Європи, акредитований CILT UK (The Chartered Institute of Logistics and Transport, Великобританія), що дозволяє регулярно втілювати міжнародні освітні проекти, студентські та наукові обміни. Наявність партнерської програми дає змогу студентам, після закінчення другого курсу, продовжити навчання у Бізнес Школі у Франції (ICN College Business School).
Університет оснащено найсучаснішими будівельними і логістичними лабораторіями, зокрема, інноваційною лабораторією RFID (Radio Frequency IDentification).
По завершенню навчання випускники отримують два бакалаврські дипломи – польський та французький (виданий ESIDEC в Метці).

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Коли до Вас зателефонувати?

Оберіть день
Сьогодні
Понеділок
Вівторок
Середа
-
10
11
12
13

:

-
00
15
30
45
Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати