Краківська Академія ім. Моджевського

2000

Рік заснування

8 тисяч

Студентів навчається

10 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Краків

Ціна:

9000zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського (KA) – найбільший приватний ВНЗ в Малопольському воєводстві і другий у Польщі за кількістю студентів. Освіту тут здобувають понад 17 тис. студентів. У Академії діє 9 факультетів, 26 напрямів та 62 спеціальності, включно із медичними.

Навчальні програми складені з урахуванням сучасних вимог ринку праці. Відділ іноземних мов Краківської Академії пропонує заняття з англійської, німецької, італійської, іспанської, російської, французької, арабської, китайської та японської мов. Є можливість проходження практики в різних бізнесових, відомчих та неурядових установах.
Академія має велику кількість ВНЗ-партнерів не лише в Європі, але також на Тайвані і в Марокко. Діють програми міжнародного студентського обміну, працює система трансферу балів відповідно до стандартів ECTS, а випускники отримують додаток до диплому іноземною мовою.
Чимало студентів стають учасниками тижневих обмінів, з метою туризму, вивчення культури та традицій іншої країни, покращення рівня іноземної під час спілкування із носіями мови, аналізу можливостей для проведення наукових досліджень та перспективи працевлаштування.
У травні 2007 року Академія посіла 1-е місце в рейтингу «Регіональна ліга недержавних вузів Малопольського воєводства». У квітні 2009 року вп’яте отримала сертифікат «Вища школа, яка заслуговує на довіру», виданий Академічним інформаційним центром.
У переліку юридичних факультетів, підготовленому академічним рейтингом «Perspektywy» у 2013-2015 р.р., серед приватних університетів, факультети: права, публічного управління та адміністрування, міжнародних відносин отримали перші позиції.
За рівнем затребуваності випускників серед роботодавців Польщі Академія посідає третє місце.
У студентському містечку Академії розташовані сучасна бібліотека, у фондах якої понад 97 000 книг і близько 390 часописів з усього світу, студентська поліклініка, телестудія, відділення банку, галерея «Погляд на мистецтво». Навчальні корпуси Академії обладнані мультимедійними лекційними залами, сучасними лабораторіями і майстернями, комп’ютерними аудиторіями. У кожному корпусі діє кафе/їдальня, де можна смачно і недорого перекусити.
У закладі активно розвинене студентське дозвілля. Студенти мають змогу відвідувати хор «Елім», в репертуарі якого світські пісні епохи Відродження, народна музика та твори сучасних авторів. В одному з корпусів знаходиться професійно обладнаний тренажерний та фітнес-зал.
У Академії Моджевського створено комфортне навчальне середовище, яке органічно інтегроване в освітній простір Кракова.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати