Коллегіум Сівітас

1997

Рік заснування

60 націй

Міжнародне середовище студентів

8 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

10350zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Університет Сівітас – відомий приватний вищий навчальний заклад, розташований у самому центрі Варшави. Заснований у 1997 році за ініціативи Інституту Фізіології та Соціології, Інституту Історії, Інституту Політичних Наук, Інституту Мистецтв та Інституту слов’янознавства під егідою Польської Академії Наук.

Це сучасний університет, де орієнтуються на світові освітні стандарти та формують полікультурне середовище, сприятливе для навчання іноземних громадян. Студенти мають змогу отримати соціальні, політичні, дипломатичні, економічні спеціальності.
За роки діяльності вищий навчальний заклад отримав чимало професійних відзнак від освітніх моніторингових установ, бізнесових структур, громадськості. У 2015 році в номінації «Інтернаціоналізація університетів» посів третю позицію серед усіх польських університетів незалежно від акредитації та форми власності в рейтингу «Perspektywу».
Університет має акредитацію Національної Акредитаційної Комісії,  Університетської Акредитаційної Комісії, численні сертифікати якості. Наприклад, The Kingston University London Certificate, Trustworthy University Certificate, Certificate of University of Leaders 2011.
Сівітас  першим запровадив навчання англійською мовою на бакалаврських та магістерських програмах за спеціальністю «Міжнародні відносини» та «Політологія». Сьогодні тут діє понад 40 навчальних програм, які викладаються польською та паралельно англійською мовами. Є можливість проходження мовних курсів для іноземців. Мовні групи формуються залежно від рівня студентів. Навчаються в університеті представники із понад 50 країн світу.
В університеті заохочуються індивідуальні підходи до навчання, коли викладач виконує місію наставника, консультанта в обраній студентом галузі. В основі навчання закладено принцип: будь-які теоретичні знання мають бути апробованими на практиці. Лише так можна оцінити їхню життєздатність. Такий підхід застосовується також під час добору викладацьких кадрів. Це визнані міжнародні експерти в галузі дипломатії, бізнесу, мистецтва та журналістики, викладачі Польської Академії Наук, дослідники і практики, посли та члени міжнародних організацій.
Не кожен університет в Європі може похвалитися тим, що чотири його викладача є членами Європейського Парламенту, як в Collegium Civitas. Серед викладачів є колишні посли, президент Польського національного ради з питань телебачення, директор національної академії державного управління, директор Департаменту національної безпеки, два члена ради Інституту національної пам’яті. Collegium Civitas дає вам можливість вчитися у кращих.
Понад 300 дисциплін в університеті студент може обрати самостійно. 

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Коли до Вас зателефонувати?

Оберіть день
Сьогодні
Понеділок
Вівторок
Середа
-
10
11
12
13

:

-
00
15
30
45
Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати