Академія Леона Козьмінського

1993

Рік заснування

1 місце

В рейтингу кращих бізнес шкіл Центрально-Східної Європи

75 націй

Міжнародне середовище студентів

1 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

16800zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Академія Леона Козьмінського є найкращою бізнес школою в Центральній та Східній Європі. Університет отримав низку національних і міжнародних акредитацій, а також займає провідні позиції у глобальних освітніх рейтингах завдяки високій якості освітніх послуг

Вже 19 років Академія займає перше місце серед приватних університетів в освітніх рейтингах, також має відзнаку від Національного акредитаційного комітету за професійність викладання таких навчальних дисциплін як: управління, публічне адміністрування та право. У 2011 році Академія отримала «Потрійну Корону» в акредитації: EQUIS, AMBA і AACSB . Це відома міжнародна освітня відзнака, яку сьогодні мають лише 100 бізнес-шкіл у світі.
Вищий навчальний заклад також визнаний Асоціацією Азійсько — Тихоокеанських бізнес-шкіл (AAPBS). Приєднання до консорціуму AAPBS дозволяє відкрити випускникам Академії можливості на азійському ринку, налагодити спільні наукові дослідження, обмін студентами та викладачами, літні школи, стажування. Міжнародні партнерські договори дають змогу студентам Академії навчатися за обміном у Великобританії, Франції, Німеччині, Португалії та отримати подвійні дипломи.
Навчальні програми розроблюються із представниками відомих міжнародних бізнесових, консалтингових та управлінських компаній, де згодом студенти можуть проходити практику та стажування.
Студенти Академії Козьмінського мають змогу навчатися в сучасному приміщенні, заняття відбуваються у світлих, просторих аудиторіях, обладнаних сучасною комп’ютерною технікою. До послуг здобувачів освіти сучасна бібліотека із доступом до світових наукових баз даних, архівів. У академії дбають про здорове та змістовне дозвілля молоді. Тут діє чимало спортивних секцій. Університет володіє кількома спортивними комплексами, у складі яких ігрове поле та два тренажерні зали. Академія орендує басейн, сауну, баскетбольний та волейбольний майданчики. На території Академії працює 4 кафетерії, де можна смачно поїсти. Також на території є книгарня, 5 кавових машин, банкомат, поштове відділення. Зона для паркування розрахована на 400 місць для студентів і 70 додаткових місць для викладачів та співробітників. Поруч з університетом знаходиться трамвайна зупинка, доїзд до центру Варшави займає 15-20 хвилин.

Академія Леона Козьмінського — перспективний університет для початку успішної кар’єри.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати