Академія Леона Козьмінського

1993

Рік заснування

1 місце

В рейтингу кращих бізнес шкіл Центрально-Східної Європи

75 націй

Міжнародне середовище студентів

1 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

12400zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Академія Леона Козьмінського є найкращою бізнес школою в Центральній та Східній Європі. Університет отримав низку національних і міжнародних акредитацій, а також займає провідні позиції у глобальних освітніх рейтингах завдяки високій якості освітніх послуг

Вже 19 років Академія займає перше місце серед приватних університетів в освітніх рейтингах, опублікованих польськими інформаційними порталами «Perspektywa», «Rzeczpospolita» і «WPROST». Є також відзнака від Національного акредитаційного комітету за професійність викладання таких навчальних дисциплін як управління, публічне адміністрування та право. У 2011 році Академія отримала «Потрійну Корону» в акредитації: EQUIS, AMBA і AACSB. Це відома міжнародна освітня відзнака, яку сьогодні мають лише 70 бізнес-шкіл у світі. Згідно міжнародного освітнього рейтингу 2016 року, опублікованому у «Financial Times», Академія має такі позиції: European Business Schools – 45-е місце, Master in Management – 42-е місце, Master in Finance – 18- е місце, EMBA – 72-е місце у світі. Вищий навчальний заклад також визнаний Асоціацією Азіатсько-Тихоокеанських бізнес-шкіл (AAPBS). Приєднання до консорціуму AAPBS дозволяє відкрити випускникам Академії можливості на азійському ринку, налагодити спільні наукові дослідження, обмін студентами та викладачами, літні школи, стажування. Викладання в Академії Леона Козьмінського відбувається англійською мовою, що дозволяє навчатися студентам із різних країн. Міжнародні партнерські договори дають змогу студентам Академії навчатися за обміном у Великобританії, Франції, Німеччині, Португалії за програмою «Міжнародний менеджмент» та отримати подвійні дипломи.
Навчальні програми розроблюються із представниками відомих міжнародних бізнесових, консалтингових та управлінських компаній, де згодом студенти можуть проходити практику та стажування. Студенти Академії Козмінського мають змогу навчатися в сучасному приміщенні, заняття відбуваються у світлих, просторих аудиторіях, обладнаних сучасною комп’ютерною технікою. Працює 7 комп’ютерних лабораторій, де є 235 ПК, які оновлюються кожні чотири роки. Студенти мають доступ до різних комп’ютерних програм таких як: Symfonia (бухгалтерські програми), Lex Polonica (підзаконні акти), Statistica 6, Market Place, 3D Studio Max, Adobe Acrobat, Correl Draw, різних антивірусних програм. Крім того, студенти і викладачі можуть користуватися додатками Microsoft для встановлення на власних комп’ютерах. До послуг здобувачів освіти сучасна бібліотека із доступом до світових наукових баз даних, архівів. Працівники бібліотеки надають консультації щодо користування електронними базами даних, пошуку необхідної інформації. Приміщення бібліотеки має комп’ютерні зали для індивідуальної та групової роботи. У академії дбають про здорове та змістовне дозвілля молоді. Тут діє чимало спортивних секцій. Студенти Академії Козмінського беруть участь в численних спортивних загально польських змаганнях. Академічна асоціація спорту пропонує для студентів все необхідне для повноцінного фізичного розвитку, організовує різні спортивні заходи й табори. Університет володіє кількома спортивними комплексами, у складі яких ігрове поле та два тренажерні зали. Академія орендує басейн, сауну, баскетбольний та волейбольний майданчики. Тут можна професійно займатися такими видами спорту як: футбол, волейбол, плавання, теніс, настільний теніс, айкідо, дзюдо, вітрильний спорт, аеробіка, гірські лижі, гольф та дайвінг.
На території Академії працює 4 кафетерії, де можна смачно поїсти. Також на території Академії є книгарня, 5 кавових машин, банкомат, поштове відділення. Парковка розрахована на 400 місць для студентів і 70 додаткових місць для викладачів та співробітників. Поруч Академії знаходиться трамвайна зупинка, доїзд до центру Варшави займає 15-20 хвилин.

Академія Леона Козмінського — перспективний ВНЗ для початку успішної кар’єри.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Коли до Вас зателефонувати?

Оберіть день
Сьогодні
Вівторок
Середа
Четвер
-
10
11
12
13

:

-
00
15
30
45
Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатись про акційні пропозиції ВНЗ Польщі для українців?

У нас є подарунок для вас.
Залиште свій e-mail, та отримайте інформаційну листівку з акціями.

Надіслати