Академія Фінансів та Бізнесу Вістула

1992

Рік заснування

66 тисяч

Випускників

100 націй

Міжнародне середовище студентів

5 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

5600zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула (Vistula) – приватний міжнародний університет у Варшаві, який був заснований в 1992 році. У 2012-му році під брендом «групи університетів Вістула» об’єднано Європейську Академію Мистецтв та Університет Туризму і Рекреації в Варшаві з базою напрацьованих освітніх традицій. Зараз це один з кращих приватних університетів в Польщі. Університет Вістула — це  міжнародне середовище студентів з більш, ніж 100 країн світу.

У Вістулі діють програми польською та англійською мовами. Іноземні студенти мають змогу пройти інтенсивні підготовчі мовні курси, стати учасниками екскурсійних турів, днів планування кар’єри, долучитися до наукових, культурних, спортивних активностей.  Cтуденти Академії можуть отримати престижний диплом фінського та швейцарського університетів, з якими співпрацює Вістула, завдяки програмі подвійний диплом.
Академія має найбільший навчальний кампус у Варшаві серед приватних університетів, площа якого перевищує 25 000 м. кв. Просторі і світлі аудиторії оснащені всім необхідним для навчального процесу, в тому числі сучасне аудіовізуальне і комп’ютерне обладнання. Приміщення площею 25 000 м. кв. поєднує 6 комп’ютерних лабораторій, 8 аудиторій, 60 лекційних залів, сучасну бібліотеку, комфортну їдальню, спортивний та тренажерний зали. Це один з найсучасніших кампусів, що знаходиться всього в 150 метрах від метро.
Окрім освіти університету пропонує студентам стипендіальні програми, професійну практику і можливість брати участь в міжнародних студентських програмах, як Erasmus+  і т.д.
Академія є членом WACE (Всесвітньої асоціації кооперативної освіти). Крім традиційної програми навчання, виш пропонує відвідування Посольського клубу (35 послів і дипломатів), підготовчу мовну школу (серед іншого підготовка до TOEFL, IELTS), СO-OP освіту.
Студентське самоврядування організовує наукові конференції, семінари, зустрічі з провідним політичними і бізнес діячами, благодійні акції, інтеграційні вечірки і урочисті заходи.
Успіх Академії на ринку освітніх послуг Польщі зумовлений кількома чинниками. По-перше, Університет Вістула орієнтується на залучення закордонних студентів, пропонуючи англомовні програми, які є не лише якісними, але й фінансово доступними. По-друге, тут пропонують сучасні спеціальності, новітні навчальні програми та можливість комунікації із авторитетними у своїх галузях науковцями.

 

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Коли до Вас зателефонувати?

Оберіть день
Сьогодні
Вівторок
Середа
Четвер
-
10
11
12
13

:

-
00
15
30
45
Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатись про акційні пропозиції ВНЗ Польщі для українців?

У нас є подарунок для вас.
Залиште свій e-mail, та отримайте інформаційну листівку з акціями.

Надіслати