Академія Фінансів та Бізнесу Вістула

1992

Рік заснування

66 тисяч

Випускників

100 націй

Міжнародне середовище студентів

5 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

6150zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула (Vistula) – приватний міжнародний університет у Варшаві, який був заснований в 1992 році. У 2012-му році під брендом «групи університетів Вістула» об’єднано Європейську Академію Мистецтв та Університет Туризму і Рекреації в Варшаві з базою напрацьованих освітніх традицій. Зараз це один з кращих приватних університетів в Польщі. Університет Вістула — це  міжнародне середовище студентів з більш, ніж 100 країн світу.

У Вістулі діють програми польською та англійською мовами. Іноземні студенти мають змогу пройти інтенсивні підготовчі мовні курси, долучитися до наукових, культурних, спортивних активностей. Завдяки укладеному договору про подвійне дипломування, з фінським та швейцарським університетами, студенти першого ступеня, факультетів менеджменту та інформатики можуть навчатись два семестри в університеті-партнері і, як результат, отримати подвійний диплом.
Академія має найбільший навчальний кампус у Варшаві серед приватних університетів, площа якого перевищує 25 000 м. кв. Просторі і світлі аудиторії оснащені всім необхідним для навчального процесу, в тому числі сучасне аудіовізуальне і комп’ютерне обладнання. Приміщення площею 25 000 м. кв. поєднує 6 комп’ютерних лабораторій, 8 аудиторій, 60 лекційних залів, сучасну бібліотеку, комфортну їдальню, спортивний та тренажерний зали. Це один з найсучасніших кампусів, що знаходиться всього в 150 метрах від метро.
Успіх Академії на ринку освітніх послуг Польщі зумовлений кількома чинниками. По-перше, Університет Вістула орієнтується на залучення закордонних студентів, пропонуючи англомовні програми, які є не лише якісними, але й фінансово доступними. По-друге, тут пропонують сучасні спеціальності, новітні навчальні програми та можливість комунікації з авторитетними у своїх галузях науковцями.

 

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Коли до Вас зателефонувати?

Оберіть день
Сьогодні
Понеділок
Вівторок
Середа
-
10
11
12
13

:

-
00
15
30
45
Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатися, які факультети є найпопулярніші серед абітурієнтів з України?

Вкажіть свій e-mail та отримайте
корисний інформаційний матеріал
з описами факультетів та формулою вибору професії.

Надіслати