Мистецтво нових медіа — Графіка

Отримати консультацію

ПРо Факультет

Мистецтво нових медіа — Графіка

Цей унікальний факультет дозволяє студентам розвивати творчі здібності, використовуючи найсучасніші комп’ютерні технології.

Навчання на факультеті Мистецтво нових медіа дозволяє студентам отримати глибокі теоретичні і практичні знання з обраних областей застосування комп’ютерної техніки, а також вивчити основи художнього мистецтва. Інформатичні предмети дають знання в таких областях як: основи алгоритмів, обслуговування комп’ютерів, програмне забезпечення, мультимедіа, створення комп’ютерної графіки та анімації, тривимірне моделювання.

У навчанні художнього мистецтва велику увагу приділяють візуальним формам мистецтва. Студенти також вивчають малюнок, основи композиції, живопис, класичну анімацію і фотографію. Знайомляться з способами створення короткометражних фільмів, а також спецефектів, створених за допомогою 3D моделювання та комп’ютерної анімації.

Метою предметів художнього циклу є залучення студентів до образотворчого мистецтва. Цей аспект дуже важливий, так як, зображення — головний елемент, як у комп’ютерній анімації, так і в комп’ютерних іграх.

Факультет Мистецтво нових медіа об’єднує в собі такі напрямки як художню освіту в галузі мистецтва, графіка та інформатика.

спеціальності

Візуалізація
Анімація
Графічний дизайн
Студія анімації та кіновиробництва

університети

Польсько-Японська Академія
Комп’ютерних Технологій

Детальніше