Університет Економіки та Інновацій

20

Років існування

33 тисячі

Випускників

12

Факультетів

50

Університетів-партнерів за програмою Erasmus+

Розпочати вступ

Про університет

Місто:

Люблін

Ціна:

730€

Тип ВНЗ:

Приватний

Вища школа економіки та інновації (WSEI) – це найбільший приватний університет в Східній Польщі, який постійно здобуває престижні освітні нагороди. Належить до 17 найкращих університетів із 200 вишів у Польщі, які готують фахівців у сфері економіки.

Вища школа має ряд відзнак у сфері затребуваності випускників серед роботодавців та активної співпраці з бізнесом. Це нагороди «Найінноваційніший та  найкреативніший університет в Польщі щодо створення кар’єрних перспектив», «Польська нагорода інноваційності».
Навчальні програми орієнтовані на отримання практичних знань у сфері економіки та бізнесу. До їх розробки залучають представників регіонального бізнесу ареалу міста Любліна, фахівців управлінських компаній, відомчих структур. Викладацький склад сформований із числа кваліфікованих практиків, фахівців-економістів, знаних науковців.  Фахівці Вищої школи постійно моніторять економічну ситуацію в регіоні, щоб розуміти актуальні потреби ринку.
Значну увагу в WSEI звертають на стажування та практику студентів, працевлаштування випускників, відповідність отриманих ними навиків ринковим запитам. Також студенти мають змогу проходити практику в іноземних фахових організаціях-партнерах Вищої школи. Діє система стипендій них виплат кращих студентам, є можливості оплачуваної практики під час навчання.
Щороку у Вищій школі проводиться ярмарка професій,  де за допомогою люблінського Центру зайнятості студенти мають змогу обрати собі роботодавця.
Чимало студентів стають учасниками обмінних програм у рамках ERASMUS+, проводячи частину навчання за кордоном та отримуючи кваліфікацію, затребувану на європейському ринку праці.
Вищий навчальний заклад пропонує сучасну навчальну базу, корпус, оснащений сучасним мультимедійним обладнанням, навчальні лабораторії з унікальною науково-дослідною апаратурою.
Значну увагу приділяють проведенню наукових досліджень у рамках польських державних інвестиційних програм, реалізації проектів, орієнтованих на вирішення актуальних економічних запитів регіону.
Університет Економіки та Інновацій – хороша інвестиція у вивчення економічних реалій сучасності та отримання практичної й затребуваної професії.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Розпочати вступ

Заповніть форму

Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатись про можливість безкоштовного навчання?

У нас є подарунок для вас.
Залиште свій e-mail, та отримайте унікальний подарунок від нас, який стане в нагоді під час вступної кампанії.

Надіслати