Польсько-Японська Академія
Комп’ютерних Технологій

26

Років існування

5,7 тисяч

Студентів навчаються

2 місце

В рейтингу зарплат випускників серед приватних ВНЗ Польщі

4 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Розпочати вступ

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

1540€

Тип ВНЗ:

Приватний

Польсько-Японська Академія Комп’ютерних Технологій (PJATK) – один із найкращих ІТ-університетів Польщі. Заклад був заснований у 1994 році в межах урядового договору про партнерство у ІТ-галузі між Польщею та Японією.

Навчальна програма університету побудована на основі європейських стандартів академічного викладання та із врахуванням особливостей науково-технічного прогресу. Представник вишу постійно моніторять ринок технічних послуг, вивчають досвід передових ІТ-компаній. Значний акцент робиться на отримання практичних навиків студентами.Випускники PJATK можуть стати інженерами, магістрами у комп’ютерній галузі, а також, за умови успішної реалізації наукового проекту, отримати ступінь доктора технічних наук. Аспірантура діє безпосередньо в університеті. Також тут пропонують можливості післядипломної освіти, курси та стажування для підвищення кваліфікації.  
Основною дисципліною, яка викладається у Академії Комп’ютерних Технологій є інформатика, яка викладається на всіх спеціальностях. В університеті діють такі факультети: Комп’ютерне мистецтво, Дизайн інтер’єру, Інформаційне управління, Культура Японії.
У PJATK працюють відомі польські та зарубіжні експерти в технічній галузі, практикуються гостьові лекції та зустрічі із науковцями, дизайнерами, граферами, потенційними роботодавцями. У межає діючих міжнародних партнерських договорів, студенти PJATK можуть брати участь в програмах обміну і навчатися в університетах-партнерах у Японії, Великобританії, Ірландії, Італії, Фінляндії, Іспанії..
Відділ кар’єри допомагає налагодити контакти між студентами, випускниками і потенційними роботодавцями. В Академії функціонує система стипендій та стажувань у
провідних компаніях-партнерах. Кращі студенти мають змогу отримувати кошти та працевлаштуватися ще під час навчання.
У 2002-2003 р.р. в Академії започаткували можливість дистанційного навчання через інтернет. Триває навчання 4 роки, по завершенню випускник стає інженером інформатики.
У 2004 році в PJATK вперше в Польщі складали іспит з японської мови N-RYOKU-SHIKEN. Навчальний заклад став офіційним екзаменаційним центром, єдиним у Центрально-Східній Європі, який дає можливість отримати сертифікат з японської мови. У 2004 році в Академії відкрили Центр іноземних мов, де студенти мають можливість вивчати мови і здавати такі іспити як TOEFL, GRE GMAT і PMI через Інтернет.
У 2015 році студент PJATK виграв, організований Huawei світовий конкурс, створивши найінноваційніший мобільний додаток.
Академія пропонує студентам комфортні умови навчання: світлі та сучасно обладнані аудиторії, зручне розташування в центрі Варшави.
Навчання в PJATK – це найкраща інвестиція у своє майбутнє, зацікавленим світом інноваційних технологій!

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Розпочати вступ

Заповніть форму

Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатись про можливість безкоштовного навчання?

У нас є подарунок для вас.
Залиште свій e-mail, та отримайте унікальний подарунок від нас, який стане в нагоді під час вступної кампанії.

Надіслати