Академія Леона Козьмінського

27

Років існування

4 відзнаки

Польського Комітету з Акредитації, у галузях: управління, права, фінансів та адміністрації

1 місце

У рейтингу приватних ВНЗ, які найбільше оцінюються роботодавцями

1 місце

В рейтингу кращих приватних ВНЗ Польщі

Розпочати вступ

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

1960€

Тип ВНЗ:

Приватний

Академія Леона Козьмінського є приватним ВНЗ із широким діловим профілем та повною академічною кваліфікацією. Він був заснований у 1993 році. Тут пропонуються дослідження першого та другого циклів економічних та гуманітарних наук, а також магістерські юридичні науки на один цикл. Освітню пропозицію доповнюють численні аспірантури, включаючи програми МВА та докторантуру. Ви також можете тут три курси вивчати англійську мову.

З 2009 року АЛК класифікується в престижному рейтингу освіти Financial Times — рейтингу бізнес-шкіл, конкуруючи з найкращими університетами з усього світу. У рейтингу щомісячника «Perspektywy» 2020 це економічний університет номер 1 у Польщі. Крім того, протягом 21 року він займає 1 місце серед польських привтних університетів у цьому рейтингу.
Університет перший в Польщі отримав нагороду від Польського комітету з акредитації за свою освіту в галузі управління. В даний час найвищий рейтинг PKA присвоюється трьом іншим галузям навчання в АЛК, тобто праву, адміністрації, а також фінансам та бухгалтерії.

Козьмінський також має три найважливіші міжнародні акредитації: EQUIS, AMBA та американську акредитацію AACSB, яку має лише 6 відсотків. бізнес-шкіл по всьому світу, включаючи такі коледжі, як Єльський та Гарвардський університети.
Університет Козмінського уповноважений присвоювати докторські ступені з п’яти дисциплін: менеджменту, економіки, права, фінансів та соціології. І докторський ступінь у трьох областях: наука управління, економіка та право. У рамках т.зв. параметричне оцінювання наукових підрозділів для досліджень в галузі економічних наук отримало вищу, першу категорію.

Освітня пропозиція вищих навчальних закладів включає: управління (польською та англійською мовами), управління у віртуальному середовищі, менеджмент — бізнес та медіа-соціологія, психологія в управлінні, логістика та управління ланцюгами поставок, фінанси та бухгалтерський облік (польською та англійською мовами), економіка ( польською та англійською мовами), а також право та адміністрація.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Розпочати вступ

Заповніть форму

Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатись про можливість безкоштовного навчання?

У нас є подарунок для вас.
Залиште свій e-mail, та отримайте унікальний подарунок від нас, який стане в нагоді під час вступної кампанії.

Надіслати