Вшехніца Польська

2001

Рік заснування

8,6 тисяч

Випускників

20

Факультетів

29

Університетів партнерів за програмою Erasmus+

Залишити заявку

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

5300zł

Тип ВНЗ:

Приватний

Вшехніца Польська «Wszechnica Polska» — це приватний університет, який з 2001 року реалізує сучасні програми навчання в рамах денної і заочної форми. Пропонує абітурієнтам спеціальності з філології та педагогіки, а саме: англійська, німецька, російська, іспанська філології, педагогіка та ін…

На даний час у ВНЗ навчається понад 3 тисячі студентів, серед яких є також іноземці.
Головною метою наукових кадрів і співробітників університету є найвища якість освіти за доступною ціною, яка відповідає міжнародним стандартам та відкриває широкі кар’єрні перспективи перед випускниками. Університет здійснює підготовку найбільш затребуваних на ринку праці фахівців, гарантуючи при цьому високу якість освіти і умови для професійного та індивідуального розвитку.
При Вшехніці Польській діє «Центр суспільних досліджень», що реалізує різні проекти з тематики, пов’язаної з функціонуванням сучасного суспільства: здійснюються соціологічні дослідження в галузі педагогіки; проводяться семінари, зустрічі, консультації. Діє «Центр праці та кар’єри», що допомагає студентам у працевлаштуванні, знаходженні пропозицій щодо студентських практик.
Університет вирізняється доброзичливими кадрами і всебічною підтримкою студентів. Розташований в самому серці Варшави — в Палаці Культури і Науки, де серед сусідів — театри, кіно, музеї, басейн, концертний зал, Польська Академія Наук. Окрім цього, в 15 хвилинах пішки знаходиться власний навчальний корпус з бібліотекою і затишними аудиторіями. Варто долучитися до студентів Вшехніци Польської, де найкращі умови для старту на європейському ринку праці, демократичні ціни навчання, наукові стипендії та дружня атмосфера.
ВНЗ співпрацює з багатьма державними науковими та адміністративними структурами. Є учасником міжнародної проргами обміну «Erasmus+» та співпрацює з вузами інших європейських країн, зокрема Словакії, Росії, Бельгії, Іспанії, Німеччини, завдяки чому студенти мають можливість продовжувати навчання, здійснювати навчальну практику, стажування за кордоном. В програмі обміну беруть участь і викладачі, які приїздять для проведення лекцій та семінарів.
При Університеті функціонує Центр іноземних мов, що пропонує курси вивчення англійської, російської, німецької, французької, іспанської, італійської мов за сучасною методикою, яка відповідає європейським стандартам. По закінченні курсів студенти будуть підготовлені до складання іспиту на отримання Міжнародного Сертифікату, що окреслює певний рівень знань іноземної мови та є необхідним для подальшого навчання та працевлаштування як у країнах Європи, так і в інших країнах світу. В університеті діє Студентська Рада, що представляє та захищає інтереси студентів, тісно співпрацюючи в цьому напрямку з керівництвом вузу.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Залишити заявку

Заповніть форму

Ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.
Консультація є безкоштовною.

Коли до Вас зателефонувати?

Оберіть день
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
-
10
11
12
13

:

-
00
15
30
45
Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатись про акційні пропозиції ВНЗ Польщі для українців?

У нас є подарунок для вас.
Залиште свій e-mail, та отримайте інформаційну листівку з акціями.

Надіслати