Університет Менеджменту

25

Років існування

23 місце

У рейтингу приватних ВНЗ, які найбільше оцінюються роботодавцями

9

Факультетів

67

Спеціальностей

Розпочати вступ

Про університет

Місто:

Варшава

Ціна:

1120€

Тип ВНЗ:

Приватний

Університет Менеджменту (WSM) – це один із найсучасніших приватних вишів Польщі, заснований Асоціацією Економічних Ініціатив в 1995 році у Варшаві.

Тут навчається понад 6 тисяч студентів на стаціонарній, заочній та післядипломній формах.
У 2003 році заклад був акредитований британською системою BTEC (Business & Technology Education Council), дипломи якої визнаються в понад 100 країнах світу.
Університет Менеджменту, одним із перших у Польщі, отримав акредитацію «Edexcel international» та статус офіційного центру «London Test of English». Складаючи іспит з англійської мови, студенти отримують державне свідоцтво «Edexcel international». На високому рівні здійснюється викладання також інших мов, що створює привабливі можливості для навчання іноземних студентів.
Вищий навчальний заклад має чимало внутрішньо польських відзнак. У 2005-му році WSM внесений до «Золотої книги Мазовецького бізнесу» за перемогу і перше місце в категорії «Освіта» на конкурсі «Мазовецька фірма року – 2004»; у 2006 році – отримав визнання Європейського відділу якості та екології та сертифікат «Гарантія найвищої якості навчання»; у 2010 році – 7-му Європейську медаль, якою нагороджують товари і послуги, що відповідають європейському рівню.
Університет менеджменту співпрацює з вищими навчальними закладами різних країн: ELMS Colege США (із 1997 р.), HEC Liege Бельгія (із 1999 р.), Національний (Fitilas) коледж Патри, Греція (із 2008 р.), Київська національна академія державного управління (із 2003 р.), Україна. Угоди передбачають реалізацію спільних науково-дослідних програм, академічні та університетські обміни та стажування, користування спільними електронними науковими фондами, проведення професійно-орієнтованих та спортивних змагань.
Умови навчання та перебування студентів досить комфортні. Кампус університету сучасно обладнаний та просторий. У ньому розташовані лекційні зали, аудиторії для практичних занять та лабораторних робіт, комп’ютерні класи, кілька бібліотек, величезний спортивний комплекс із басейном, спортивним і тренажерним залами для професійних силових і аеробних тренувань, є підземна парковка на 300 місць, а також концертний зал на 700 місць, «Будинок студента» та затишні кафе.
В Університеті дбають про комунікацію студентів із роботодавцями. Структурним підрозділом вишу є Студентське агентство із працевлаштування та стажування. Фахівці надають консультаційну підтримку під час формування резюме, професійного портфоліо, написанні мотиваційного листа, готують до проходження співбесіди для стажування та працевлаштування.
Крім навчання, Університет Менеджменту пропонує студентам чимало можливостей мистецького, спортивного розвитку. Тут функціонують різні гуртки та секції: танцювальний гурток, гурток самооборони, аеробіки, кікбоксингу, футбольний, баскетбольний, тенісний. Культивується багаторічна традиція танцювальних змагань.
Університет Менеджменту демонструє поєднання якісних освітніх традицій із увагою до всебічного розвитку особистості. Це гарний вибір для тих, хто прагне отримати сучасне розуміння економічних тенденцій у світі.

Показати більше

Факультети та вартість

Ступінь освіти:
Бакалаврат
Бакалаврат
Магістратура
Мова навчання:
Польська мова
Польська мова
Англійська мова
Отримати консультацію

Фото університету

Розпочати вступ

Заповніть форму

Надіслати

Дякуємо!

Вашу заявку отримано

Ми зконтактуємось з Вами найближчим часом

Закрити

Хочете дізнатись про можливість безкоштовного навчання?

У нас є подарунок для вас.
Залиште свій e-mail, та отримайте унікальний подарунок від нас, який стане в нагоді під час вступної кампанії.

Надіслати